Biuro w Polsce, +48 512 077 201
Centrala (Stany Zjednoczone), +1 614 777 0295
Dura-Belt, Inc.
Dura-Belt Urethane Belting

Dystrybucja i ceny

Dystrybutorzy
Polityka sprzedażowa Dura-Belt zakłada sprzedaż naszych produktów firmom je odsprzedającym. Są nimi: dystrybutorzy, producenci przenośników lub urządzeń, w których wykorzystywane są nasze produkty, integratorzy systemów, itp. Jeśli jesteś użytkownikiem końcowym*, i chciałbyś kupić nasze produkty, skontaktuj się z naszym dystrybutorem lub z naszym biurem w Polsce.

Dystrybutorzy Dura-Belt w Polsce (w kolejności alfabetycznej):

Nazwa firmy / link do strony Adres
Aamsort Sp. z o.o. ul. Okrętowa 70 B,
01-309 Warszawa
ATLANTIS – Krzysztof Pielczyk ul. Cegielniana 44,
47-400 Racibórz
Enitra Sp. z o.o. ul. 1 Maja 62,
58-300 Wałbrzych
MOVERON Sp. z o.o. ul. Kaczeńcowa 25,
91-214 Łódź
P0LMECH - Piotr Ignatowicz ul.Eichendorffa 12,
47-400 Racibórz
TLC Łożyska sp. j. ul. Mazowiecka 35,
05-077 Warszawa - Wesoła
Translog Systems Sp. z o.o. ul. Kościuszki 12,
05-400 Otwock

Chcesz zostać dystrybutorem Dura-Belt? Prosimy o kontakt z naszym biurem w Polsce.

Cennik Produktów
Sprzedajemy nieskończoną ilość kombinacji zamkniętych i otwartych pasów. Ceny zależne są od średnicy, długości, koloru, twardości, struktury, ilości, itp. Dlatego też, niemożliwe jest byśmy przedstawili cennik naszych produktów. Każda wycena odbywa się indywidualnie do zamówienia. Należy w niej wskazać opis pasa, średnicę, długość, kolor, twardość oraz ilość sztuk. Jeśli masz kłopot z doborem odpowiedniego pasa do swojej aplikacji skontaktuj się proszę z naszym biurem w Polsce w celu uzyskania bezpłatnej pomocy technicznej.

Progi ilościowo-cenowe
Firma Dura-Belt, Inc. informuje, iż posiada następujące progi ilościowe, od których zależne są ceny zamówionych artykułów:

Dlatego też, prosząc o wycenę, prosimy pamiętać o podanie ilości. Ilości w zamówieniach na różne długości, średnice, twardości pasów nie kumulują się.

* Wyjątek stanowią instytucje edukacyjne, agencje rządowe, lub użytkownicy końcowi w krajach, w których Dura-Belt nie posiada jeszcze dystrybutorów.


Copyright © 2014 Dura-Belt, Inc. All Rights Reserved.