Biuro w Polsce, +48 512 077 201
Centrala (Stany Zjednoczone), +1 614 777 0295
Dura-Belt, Inc.
Dura-Belt Urethane Belting

Pasy przeznaczone do pracy w wysokich temperaturach

Pas Ultra High Temperature

Pas Ultra High Temperature


Pas Heat Resistant odporny na działnie temp. 110° C (230° F)


Pasy firmy Dura-Belt przeznaczone do pracy w wysokich temperaturach są prawdopodobnie jedynymi elastycznymi pasami pracującymi w wysokich temperaturach.

Pas Ultra High Temperature: Kolor – kremowo biały*. Twardość 90A. Przeznaczone do pracy w skrajnie wysokiej temperaturze do 110 °C (230 °F). Zalecane rozciąganie: 4%. Nie należy przekraczać współczynnika rozciągania większego niż 5% gdyż spowoduje on nadmierne rozciagnięcie pasa. Wyjątkowo silne, wytrzymałe i trwałe. Dostępne tylko jako gotowe pasy zamknięte, brak możliwości samodzielnego zgrzewania.

* Kolor pasa Ultra High Temperature może różnić się nieznacznie w poszczególnych partiach produkcyjnych. Pasy te bowiem z czasem ciemnieją, co jest normalnym zjawiskiem i nie wpływa to na pracę pasa. Należy jednak pamiętać, by pasy te nie były wystawiane na długie działanie promieni słonecznych lub innego źródła światła UV, gdyż działa to niszcząco na materiał z którego wykonany jest pas, a dodatkowo powoduje zmianę barwy pasa na ciemno żółtą.

Jeśli szukasz najlepszych okrągłych, elastycznych pasów odpornych na działanie wysokich tempratur, polegaj na pasach Dura-Belt.Copyright © 2014 Dura-Belt, Inc. All Rights Reserved.